***[.:IS:.] Imperium Smoka***

Forum Imperium Smoka


#16 2008-04-14 05:53:19

Hanibal

Złoty Smok

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat rekrutacji i przydatności graczy do IS

sprawy mają się tak, członkowie rady dają pomysły a Bronx i Feathor wybierają z tych pomysłów kilka ciekawych i poddają je pod głosowanie, im więcej będzie pomysłów ciekawych tym nasza współpraca będzie się lepiej układac, i najlepiej by było gdyby wszystkie pomysły i kwestie oraz decyzje związane z zakonem nie były podejmowane bezpośrednio przez Feathora i Bronxa tylko poprzez głosowanie rady imperium a nasze dwie głowy (co dwie to niejedna:P) zakonu je zatwierdzali


KODEKS

1. Pomagamy sobie wzajemnie

2. Aktywnie uczestniczymy w wojnach

3. Nie atakujemy członków własnego zakonu ani sojuszników

4. Odejście z zakonu bez powodu traktowane jest jak zdrada

5.Werbujemy rycerzy do zakonu

6. Wykluczenie z zakonu odbywa si? na zasadzie ostrze?enia,

ka?de ostrzeżenie jest równoznaczne z utrat? rangi w zakonie,

jeżeli ilośc ostrze?e? jest większa niż poziom rangi w zakonie rycerz przestaje byc członkiem zakonu

RANGI

Młody Wampir

początkujący, poddawany próbom by zasiąśc w loży Lordów

Lord Wampir

dostojnicy zakonu , wybierani przez członków zakonu z prawem głosu, następnie zatwierdzani

przez Najstarszego Lorda Wampirów

Najstarszy Lord Wampir

Głowa Zakonu, zatwierdza wybór Lordów, wypowiada wojny, zawiera sojusze i pakty

to był kodeks zakonu Vampire, który dobrze funkcjonował, wystarczy dostosowac rangi do naszych potrzeb i może on funkcjonowac w naszym zakonie

nasze rangi są następujące

1.Pseudo Smok
2.Srebrny Smok
3.Złoty Smok
4.Rada Imperium
5.Władca Smoków
Ja proponuję następujące rangi

1.Gościnnie u Smoków-przyznawany rycerzowi który gości w naszym zakonie i pomaga nam w określonych   
                                  kwestiach, np podczas wojny, obrony zamku lub ponownemu zdobyciu zamku.
2.Młody Smok-będący w zakonie na okres próby
3.Rada Imperium
4.Władca Smoków[[V]]
5.Władca Smoków[[300]]
Tytył 4 i 5 dla Bronxa i Feathora, w ten sposób będziemy mieli dwóch władców zaznaczonych w zanonie

jeszcze jedna kwestia, dużo członków naszego zakonu, którzy mieli przejśc do akademii opuścili nasze szeregi, proponuje uznac ich za zdrajców IMPERIUM i umilac im życie atakami

Bronx i Feathor mogą stworzyc też swoje forum gdzie będą dyskutowac o sprawach zakonu gdzie tylko oni będą mieli dostęp

czekam na wypowiedzi członków zakonu na ten tematy pozdro

Ostatnio edytowany przez Hanibal (2008-04-14 07:42:24)

Offline

 

#17 2008-04-14 21:22:04

Feathor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 51
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat rekrutacji i przydatności graczy do IS

Jeśli chodzi o propozycje hanibala.
Kodeks jest ok.
co do rang w zakonie proponuję nie przywiązywać tak dużego znaczenia do rzeczownika smok, a skupić się na tym ,że należymy do Imperium Smoka , z naciskiem położonym na rzeczownik Imperium.Dla Bronxa proponuję tytuł Imperatora, mnie osobiście podoba się tytuł Marszałek Imperium ale nie mam zamiaru uzurpować sobie prawa do tego tytułu.
Co do zdrajców. Ci którzy odchodzą bez powodu , nie zgłaszają tego i co gorsza atakują któregoś z graczy IS lub AIS powinni być traktowani jako zdrajcy. Za takiego uważam Knight Dragona, o czym nie omieszkam dsziennie mu przypominać:P
Jeśli o chodzi o specjalne forum . Komunikuję się z Damianem przez gg lub skype i nie widzę potrzeby by to zmieniać.

Offline

 

#18 2008-04-14 21:52:48

Foxiik

Złoty Smok

9179344
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat rekrutacji i przydatności graczy do IS

Jak dla mnie rada jest faktycznie za duża,póki tradycyjnie mało kto się odzywa jest oki,gorzej jak każdy ma inne zdanie;) Uważam tak jak ktoś już wspomniał,że my mamy tylko doradzać,a nasi Władcy podejmować decyzje.

A rangi mi sie podobają:P Imperator itp.... już jakoś nie bardzo.

Nie wiem jak wam,ale mi to i tak brakuje tych naszych "19nastek". To,że po takim czasie grania razem nie spasowało im bycie w akademii nie jest jeszcze dla mnie powodem uważania ich za zdrajców.

Ci innego Dragon... ale o nim to już się kiedyś wypowiadałam.

I jeszcze taka sprawa... Wie ktoś,czy w przypadku obrony naszego zamku musimy mieć przynajmniej 50 członków? Bo już się kiedyś na tym przejechaliśmy,ale nie pamiętam jak to było dokładnie:/ Bo jeżeli tak to nas jest przecież o wiele za mało... Może nie tyle w głównym,ale w akademii... Nie chodzi mi o robienie masówki,bo tego nie znoszę,ale w przypadku ataku wydaje mi się,że możemy nie zdążyć dozbierać 50 członków i szkoda jakby byle jaka masówka nam odebrała co nasze

Offline

 

#19 2008-04-15 05:19:01

Feathor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 51
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat rekrutacji i przydatności graczy do IS

jeśli chodzi o obronę zamku w wypadku oblężenia. nie musi nas być 50. mamy sporo kasy w skarbcu i możemy wynająć najemników z najwyższej półki. żadna masówka nam zamku nie odbierze.

Offline

 

#20 2008-04-15 13:25:12

Foxiik

Złoty Smok

9179344
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat rekrutacji i przydatności graczy do IS

Dzięki za info
Właśnie nie mogłam sobie przypomnieć jak to było,ale teraz już będę spokojna.

Offline

 

#21 2008-04-15 20:51:45

Hanibal

Złoty Smok

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat rekrutacji i przydatności graczy do IS

mam nadzieje że będę miał dostęp do tych wiadomości i całego forum

Offline

 

#22 2008-04-15 21:10:28

Gawron

Złoty Smok

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat rekrutacji i przydatności graczy do IS

rangi mi sie podobaja
a co do reszty to za duzo polityki chce walczyc a nie dyskutowac

Offline

 

#23 2008-04-22 21:55:15

Hanibal

Złoty Smok

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Dyskusja na temat rekrutacji i przydatności graczy do IS

witam wszystkich, mam taką propozycję żeby nie przyjmowac do zakonu graczy np od top 30, składam tą propozycje dlatego, bo jak przyjmiemy kilku dobrych graczy to staniemy się potęgą tego serwera w łatwy sposób, a jak ich nie będziemy przyjmowac to ma miano najlepszego zakonu będziemy musieli sobie ciężko zapracowac, już teraz można przyjąc kilku dobrych graczy i wypowiedziec wojny kolejno nalepszym zakonom i co jesteśmy najlepsi, a jak będziemy na to ciężko pracowac to zwycięstwo będzie lepiej smakowac pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skuterklubsuwalki.pun.pl www.prootw.pun.pl www.mngames.pun.pl www.metro-station.pun.pl www.wszystkootravian.pun.pl